Background

Asfaltiranje nerazvrstanih cesta

Objavljeno: 10/12/2010

  • Novosti
  • Asfaltiranje nerazvrstanih cesta
asfaltiranje-nerazvrstanih-cesta

Unatoč teškim vremenskim prilikama i gotovo neprestanim padalinama (već prvog dana izvođače je na dionici "Doci" u Mirlović Polju zasuo gust snijeg) poduzeće Cestar d.o.o. iz Splita započelo je radove na asfaltiranju nerazvrstanih cesta na području općine. Općina Ružić i ove teške recesijske godine izdvojila je cca 530.000 kn za asfaltiranje 3000 metara novih nerazvrstanih cesta u svim naseljima, čime će se problem cestovne infrastrukture na području cijele općine gotovo zaokružiti. Radovi bi, ukoliko to vremenske prilike dopuste, trebali biti okončani do kraja godine.
 

Galerija fotografija

asfaltiranje-nerazvrstanih-cestaasfaltiranje-nerazvrstanih-cestaasfaltiranje-nerazvrstanih-cesta
asfaltiranje-nerazvrstanih-cestaasfaltiranje-nerazvrstanih-cestaasfaltiranje-nerazvrstanih-cesta

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.