Background

Dani kruha 2012.

Objavljeno: 22/10/2012

dani-kruha-2012

Polaznici Dječjeg vrtića "Ježići" i učenici područne škole Ivana Meštrovića u Gradcu danas su svečano priveli kraju ovogodišnje „Dane kruha“. Djeca su se uz očitu svesrdnu pomoć roditelja, ponajprije majki, i ove godine iskazala u maštovitosti i dosjetljivosti. Školske klupe na pola sata su se pretvorile u primamljivu trpezu svakojakih uradaka od žitarica. Plodove polja i vrijednih ruku naših domaćica prvo je blagoslovio gradački župnik fra Jozo Jukić, a potom su se, počevši od vrtićke djece pa do učenika trećeg razreda, izmjenjivali recitali i igrokazi u čast „majke svih namirnica“.
A na kraju se, naravno, pristupilo degustaciji ovih oku ugodnih proizvoda.
U slast!  

Galerija fotografija

dani-kruha-2012dani-kruha-2012dani-kruha-2012
dani-kruha-2012dani-kruha-2012dani-kruha-2012

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.