Background

Izaslanstvo Općine Ružić u Ministarstvu državne imovine

Objavljeno: 31/01/2018

  • Novosti
  • Izaslanstvo Općine Ružić u Ministarstvu državne imovine
izaslanstvo-opcine-ruzic-u-ministarstvu-drzav

Izaslanstvo Općine Ružić u sastavu načelnik Općine Ružić Ante Pijuk, zamjenik načelnika Dalibor Durdov i vijećnik Općinskog vijeća Mijo Bojčić održalo je u srijedu 31. siječnja radni sastanak u Ministarstvu države imovine.
Izaslanstvo je primio državni tajnik Tomislav Boban sa suradnicima.
Državni tajnik upoznat je sa planovima Općine Ružić na polju gospodarstva i stambenog zbrinjavanja, to jest na konačnom aktiviranju središnje općinske gospodarske zone Midenjak kao i više stambenih zona na području općine, namijenjenih kako korisnicima prava na poticaj za stambeno zbrinajavanje, tako i građanima koji su iskazali interes za kupnju građevinskog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske.
Državni tajnik izrazio je punu potporu nastojanjima Općine Ružić istaknuvši pozitivne promjene zakonskih akata u smislu pojednostavljenja realizacije ovakvih projekata.

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.