Background

JAVNI POZIV za zapošljavanje kroz program javnih radova

Objavljeno: 15/03/2016

  • Novosti
  • JAVNI POZIV za zapošljavanje kroz program javnih radova
javni-poziv-za-zaposljavanje-kroz-program-jav

Općina Ružić ponovo koristi jednu od mjera Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, "Pomoć zajednici", koja predviđa zapošljavanje nezaposlenih žena koje će skrbiti o starijima i nemoćnima. Program Općine Ružić, "Pomoć i njega u kući za starije i nemoćne" će zaposliti četiri nezaposlene žene i pružiti pomoć i skrb brojnim domaćinstvima sa starijima i nemoćnima na području naše općine. Detalje natječaja možete vidjeti u priloženom Javnom pozivu.

Download: JAVNI POZIV za zapošljavanje kroz program javnih radova.pdf

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.