Background

Noć muzeja u Crkvi Presvetog Otkupitelja

Objavljeno: 22/01/2013

  • Novosti
  • Noć muzeja u Crkvi Presvetog Otkupitelja
noc-muzeja-u-crkvi-presvetog-otkupitelja

Kulturna manifestacija Noć muzeja i ove godine će se održati i u Crkvi Presvetog Otkupitelja - Mauzoleju Ivana Meštrovića u petak, 25. siječnja 2013. s početkom u 17.00 sati.

Ovogodišnji program sastoji se od prezentacije izložbe i kataloga (predavanje uz projekciju fotografija), Meštrović kod Rodina: Hrvatska ekspresija, koju su Muzeji Ivana Meštrovića u suradnji s Musee Rodin iz Pariza s uspjehom priredili u sklopu Festivala Hrvatske u Francuskoj od 17. rujna 2012. – 13. siječnja 2013. 
Uz predavanje upriličit će se i prigodna prodaja kataloga i plakata te razglednica s izložbe. Svečanost i okupljanje na pjaceti ispred muzejske suvenirnice u suradnji s Općinom Ružić i kulturno-umjetničkim društvima petropoljskog kraja započet će u 16.30 sati.
Ulaz u Crkvu bit će slobodan, a ista će biti otvorena dok god bude interesa.

Dobro došli!

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.