Background

Održan sastanak Odbora za poljoprivredu u Hrvatskom saboru kojem su prisustvovali Milan Buzov, zamjenik načelnika Općine Ružić i Hrvoje Miljak, županijski vijećnik

Objavljeno: 12/02/2016

  • Novosti
  • Održan sastanak Odbora za poljoprivredu u Hrvatskom saboru kojem su prisustvovali Milan Buzov, zamjenik načelnika Općine Ružić i Hrvoje Miljak, županijski vijećnik

U srijedu, 10. veljače 2016.g., predstavnici Općine Ružić, Milan Buzov, zamjenik načelnika općine i Hrvoje Miljak, županijski vijećnik i član Hrvatske poljoprivredne komore, srdačno su primljeni od potpredsjednika Hrvatskog sabora, Ante Sanadera. Potom je održan radni sastanak Odbora za poljoprivredu gdje se Predsjednik odbora za poljoprivredu u Hrvatskom saboru i predsjednik HSS-a, Branko Hrg, sastao sa predstavnicima Hrvatskog seljačkog saveza. Tematiku sastanka vam predstavljamo u priloženom dokumentu čiji je sadržaj preuzet sa stranica HSS-a.

Galerija fotografija

odrzan-sastanak-odbora-za-poljoprivredu-u-hrvodrzan-sastanak-odbora-za-poljoprivredu-u-hrv
Download: Održan sastanak Odbora za poljoprivredu u Hrvatskom saboru kojem su prisustvovali Milan Buzov, zamjenik načelnika Općine Ružić i Hrvoje Miljak, županijski vijećnik.docx

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.