Background

Ogrjev 2019. g - poziv korisnicima zajamčene minimalne naknade za dostavu izjave da se griju na drva

Objavljeno: 13/09/2019

  • Novosti
  • Ogrjev 2019. g - poziv korisnicima zajamčene minimalne naknade za dostavu izjave da se griju na drva

Temeljem Odluke Vlade Republike Hrvatske o minimalnim financijskim standardima, kriterijima i mjerilima za financiranje materijalnih i financijskih rashoda centara za socijalnu skrb i troškova ogrjeva korisnicima koji se griju na drva u 2019. godini ("Narodne novine" br. 2/2019), upućejemo 

                                                 JAVNI POZIV

korisnicima kojima je Rješenjem Centra za socijalnu skrb Drniš utvrđeno pravo na zajamčenu minimalnu naknadu, da do 30. studenoga 2019. godine. dostave u Jedinstveni upravni odjel Općine Ružić IZJAVU da se griju na drva.

Download: Ogrjev 2019. g - poziv korisnicima zajamčene minimalne naknade za dostavu izjave da se griju na drva.docx

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.