Općina Ružić i ove godine organizira besplatan autobus za Vukovar

Objavljeno: 06/11/2018

• Općina Ružić i ove godine organizira besplatan autobus za Vukovar
opcina-ruzic-i-ove-godine-organizira-besplata

Povodom 27. obljetnice vukovarske tragedije i zločina nad hrvatskim braniteljima i civilima Općina Ružić organizira putovanje u Vukovar i sudjelovanje u Koloni sjećanja 18. studenoga 2018.
Autobus polazi u subotu 17. studenoga u 22:30 sati ispred Vatrogasnog doma u Kljacima, odnosno u 23:00 sati ispred zgrade općine u Gradcu.

Povratak je u nedjelju, 18. studenoga u kasnim večernjim satima.

Općina pokriva troškove prijevoza dok druge eventualne troškove snose sudionici putovanja, skupno ili individualno.

S obzirom da troškove prijevoza snosi Općina Ružić,  rezervacije će se primati prvenstveno za žitelje naše općine, a u slučaju većeg interesa prednost će imati hrvatski branitelji iz Domovinskog rata, roditelji i djeca poginulih i nestalih hrvatskih branitelja te osobe slabijeg imovinskog statusa sa područja općine.

Napomena: Djeca i maloljetnici mogu putovati jedino u pratnji roditelja ili u pratnji druge punoljetne osobe uz javnobiježnički ovjerenu suglasnost roditelja.

Prijave se primaju do zaključno 16. studenoga na broj: 091/4333-587.