Općina Ružić organizira besplatan autobus za Bleiburg

Objavljeno: 29/04/2018

• Općina Ružić organizira besplatan autobus za Bleiburg
opcina-ruzic-organizira-besplatan-autobus-za-

U povodu 73. godišnjice bleiburške tragedije kao početka najvećeg zločina nad hrvatskim narodom u njegovoj povijesti, Općina Ružić organizira besplatan autobus i sudjelovanje u svečanoj komemoraciji na bleiburškom polju dana 12. svibnja 2018. godine.

Autobus polazi u petak, 11. svibnja 2018. u 21.30 sati ispred vatrogasnog doma u Kljacima, odnosno u 22.00 sati ispred zgrade općine u Gradcu.
Povratak je u subotu, 12. svibnja u večernjim satima.

Općina Ružić pokriva trošak prijevoza, a ručak i ostale eventualne troškove snose sudionici putovanja, skupno ili individualno.

Svi prijavljeni moraju na dan putovanja imati važeću osobu iskaznicu ili putovnicu, a maloljetne osobe moći će putovati jedino u pratnji roditelja.

U slučaju većeg interesa prednost će imati hrvatski branitelji iz Domovinskog rata, djeca i roditelji smrtno stradalih i nestalih hrvatskih branitelja te osobe slabijeg imovinskog stanja s područja Općine Ružić.

Prijave i informacije na broj mobitela: 091/4333-587 ili ne email: nacelnik@opcina-ruzic.hr