Općina Ružić organizira besplatno putovanje u Vukovar

Objavljeno: 06/11/2017

• Općina Ružić organizira besplatno putovanje u Vukovar
opcina-ruzic-organizira-besplatno-putovanje-u

U povodu 26. obljetnice vukovarske tragedije i zločina nad hrvatskim braniteljima i civilima Općina Ružić organizira besplatno putovanje u Vukovar i sudjelovanje u Koloni sjećanja 18. studenoga 2017.

Autobus polazi u petak 17. studenoga u 21:30 sati ispred Vatrogasnog doma u Kljacima, odnosno u 22:00 sati ispred zgrade općine u Gradcu.

Povratak je u subotu, 18. studenoga u kasnim večernjim satima.

Općina pokriva troškove prijevoza (jedan autobus sa 45 sjedala), a ručak i druge troškove snose sudionici putovanja, skupno ili individualno.

S obzirom da troškove prijevoza snosi Općina Ružić,  rezervacije će se primati prvenstveno za žitelje naše općine, a u slučaju većeg interesa prednost će imati hrvatski branitelji iz Domovinskog rata, roditelji i djeca poginulih i nestalih hrvatskih branitelja te osobe slabijeg imovinskog statusa sa područja općine.

Napomena: Djeca mogu putovati jedino u pratnji roditelja.

Prijave i informacije na broj: 091/4333-587