Background

Općini Ružić 550.000 kuna za poboljšanje infrastrukturnih prilika

Objavljeno: 21/05/2019

  • Novosti
  • Općini Ružić 550.000 kuna za poboljšanje infrastrukturnih prilika
opcini-ruzic-550-000-kuna-za-poboljsanje-infr

Zamjenik načelnika Dalibor Durdov potpisao je danas u Zagrebu 550.000 kuna vrijedne ugovore u Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova Europske unije.

Naime, Općina Ružić je u ožujku i travnju ove godine prijavlia dva projekta na javne pozive MRRFEU - prvi na Program održivog razvoja lokalne zajednice, a drugi na Program podrške brdsko-planinskim područjima.

Oba projekta su pozitivno ocijenjena te je donesena odluka o sufinanciranju istih.

Temeljem toga iz Programa održivog razvoja lokalne zajednice MRRFEU će sufinancirati treću i zadnju fazu asfaltiranja nerazvrstane ceste oznake NC 095 u Gornjem Gradcu sa 250.000 kuna, dok će iz Programa podrške brdsko-planinskim područjima sa 300.000 kuna sufinancirati projekt asfaltiranja nerazvrstanih cesta na području općine.

Ukupna vrijednost radova koji će se izvesti temeljem danas potpisanih ugovora, računajući i sufinanciranje od strane Općine Ružić, iznosit će cca 800.000 kuna, što će uvelike poboljšati komunalne i infrastrukturne prilike u općinskim naseljima.

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.