Background

Otvorena nova pršutana u RUŽIĆU

Objavljeno: 05/12/2013

  • Novosti
  • Otvorena nova pršutana u RUŽIĆU
otvorena-nova-prsutana-u-ruzicu

Dana 04.12.2013 god.u selu Ružić svečano je otvoren novi pogon za proizvodnju suhomesnatih proizvoda. Suvremeni pogon je u vlasništvu braniteljske zadruge Petrovo polje čiji je upravitelj gos. Šime Mijatović. Ukupna vrijednost investicije je 2 400 000.00 kn .  U prvoj fazi pogon zapošljava 4 djelatnika. Isto tako u ovom pogonu možete dobiti uslugu sušenja suhomesnatih proizvoda na tradicionalan način. Na svečanom činu otvorenja blagoslov objektu udjelio je  fra. Jozo Jukić . Svečanosti su nazočili načelnik općine Ružić Josip Sučić,zamj.načelnika Milan Buzov predstavnik upravnog odbora poljoprivredne komore gos. Hrvoje Miljak, savjetnik za gospodarstvo u Šibensko kninskoj županiji gos. Ivan Crnica te gos. Damir Buntić iz Razvojne agencije Šibensko kninske županije. Isto tako nazočni su bili predstavnici braniteljskih  zadruga skupa sa predstavnicima udruge pršutara iz Dalmacije.

Galerija fotografija

otvorena-nova-prsutana-u-ruzicuotvorena-nova-prsutana-u-ruzicuotvorena-nova-prsutana-u-ruzicu

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.