Background

Posjet veleposlanika i ministara Općini Ružić

Objavljeno: 28/04/2015

  • Novosti
  • Posjet veleposlanika i ministara Općini Ružić
posjet-veleposlanika-i-ministara-opcini-ruzic

U okviru projekta" RAZVOJ DALMATINSKOG ZALEĐA" Općinu Ružić je posjetilo visoko izaslanstvo Vlade Republike Hrvatske s prvom potpredsjednicom i ministricom vanjskih poslova gđom. Vesno Pusić i ministrom turizma gosp. Darkom Lorencinom. U njihovoj pratnji bili su njegova ekselencija veleposlanik Europske komisije u Republici Hrvatskoj gosp. Branko Baričević i njegova ekselencija veleposlanik Kraljevine Norveške gosp. Henrik Ofstad.

Visoko izaslanstvo primio je načelnik Općine Ružić gosp. Josip Sučić zajedno sa suradnicima i ravnateljicom Muzeja I. Meštrovića gđa. Sandrom Grčić Budimir. Nakon pozdravnog govora načelnika Sučića i kratke prezentacije o izgradnji Memorijalnoga centra u Otavicama, te izgradnji turističke infrastrukture biciklističkih staza i temetskih putova u Općini Ružić, visokom izaslanstvu je upriličen folklorni program u izvedbi Etno udruge "Petrovo Polje" nakon čega je uslijedila degustacija autohtonih proizvoda petropoljskog kraja drniškog pršuta i kruha ispod peke.

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.