Background

Poziv građanima na javno izlaganje o izmjenama i dopunama prostornog plana

Objavljeno: 09/10/2017

  • Novosti
  • Poziv građanima na javno izlaganje o izmjenama i dopunama prostornog plana
poziv-gradanima-na-javno-izlaganje-o-izmjenam

Pozivamo sve zainteresirane građane Općine Ružić kao i involvirane pravne osobe na Javno izlaganje o Izmjenama i dopunama PPUO Ružić koje će se održati sutra, 10. listopada s početkom u 10.00 sat u općinskoj vijećnici u Gradcu, na adresi Put kroz Gradac 25.

Ovaj poziv upućujemo osobito građanima koji su podnosili zahtjeve za proširenje građevinskih zona, kako bi se na licu mjesta i u nazočnosti izrađivača prostorno planske dokumentacije mogli uvjeriti jesu li i u kojoj mjeri njihovi zahtjevi prihvaćeni.

Također poseban poziv upućujemo stočarima sa područja općine kao i osobama koje se u dogledno vrijeme planiraju početi baviti tom djelatnošću da na javnom izlaganju daju primjedbe i sugestije, ali i dobiju stručne informacije o zonama i uvjetima za izgradnju farmi na pašnjačkim površinama izvan građevinskih zona.

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.