Background

Poziv roditeljima djece upisane u Dječji vrtić Drniš i Gradac

Objavljeno: 22/11/2017

  • Novosti
  • Poziv roditeljima djece upisane u Dječji vrtić Drniš i Gradac
poziv-roditeljima-djece-upisane-u-djecji-vrti

Općinsko vijeće Općine Ružić na sjednici održanoj 15. studenoga donijelo je odluku o isplati jednokratne pomoći stimulativnog karaktera djeci upisanoj u Dječji vrtić Drniš.

Pravo na jednokratnu financijsku potporu u iznosu od 300,00 kuna ostvaruju sva djeca s prebivalištem na području Općine Ružić upisana u Dječji vrtić Drniš, kako u centralnom  odjeljenju u Drnišu tako i u područnom odjeljenju u  Gradcu.

Kako bi ostvarili pravo na jednokratnu naknadu roditelji vrtićke djece trebaju u prostorijama Općine Ružić u Gradcu, Put kroz Gradac 25, radnim danom u vremenu od 08.00 do 14.00 sati, potpisati zahtjev te priložiti kopiju osobne iskaznice i kartice tekućeg računa.

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.