Background

Novosti i događanja

 • Humanitarna akcija za Damira Beraća iz Gradca

  Humanitarna akcija za Damira Beraća iz Gradca

  17.07.2019.

  Svakodnevni odlazak na posao za Damira Beraća (28) iz Gradca u Općini Ružić završio je teškom prometnom nesrećom u kojoj je zadobio ozbiljne ozljede kralježnice zbog kojih je taj dvadesetosmogodišnjak ostao nepokretan. Nesreća se dogodila 26. 11 . 2018. godine, s...

 • Poziv za 13. sjednicu Općinskog vijeća
 • OBAVIJEST: Zaprimanje e-računa

  OBAVIJEST: Zaprimanje e-računa

  17.06.2019.

  Obavještavamo sve poslovne subjekte da je Općina Ružić obveznik provođenja javne nabave i od 1. srpnja 2019. godine neće biti u mogućnosti zaprimati račune koji nisu u skladu sa Zakonom o električnom izdavanju računa u javnoj nabavi (NN br. 94/18). Općina Ružić u...

 • Javni poziv za zapošljavanje u programu Javnih radova

  Javni poziv za zapošljavanje u programu Javnih radova

  10.06.2019.

  Na temelju članka 48. Statuta Općine Ružić („Službeni vjesnik Šibensko-kninske županije 08/09, 04/13 i 2/18) načelnik Općine Ružić objavio je dana 10- lipnja JAVNI POZIV Za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme od 6 mjeseci u provedbi mjere Javnih radova,...

 • Poziv OPG-ovima na radionicu o pripremi i provedbi projekata

  Poziv OPG-ovima na radionicu o pripremi i provedbi projekata

  31.05.2019.

  Udruga „Žena“ iz Drniša, veleučilište Marko Marulić iz Knina i Općina Ružić pozivaju nositelje i članove Obiteljskih poljoprivrednih gospodarstva sa područja Općine Ružić na jednodnevnu radionicu „Priprema i provedba projekata iz Operativnog programa...