Background

Prijavite štetu od elementarne nepogode

Objavljeno: 23/02/2012

  • Novosti
  • Prijavite štetu od elementarne nepogode
prijavite-stetu-od-elementarne-nepogode

Općinsko povjerenstvo za procjenu štete od elementarnih nepogoda pozvalo je građane sa područja Općine Ružić da prijave štetu nastalu kako posljedica snijega i leda koji je zadesio područje općine u prvoj polovici veljače.
Naime, župan Goran Pauk proglasio je  06. veljače elementarnu nepogodu za cijelo područje Šibensko kninske županije, a prema prvim procjenama materijalna šteta na području Općine Ružić kreće se oko 400.000 kuna.

Općinsko povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda procjenjuje da je najteže pogođen stočarski i pčelarski fond, a manje objekti i infrastruktura. Očekuje se da je led donekle uništio i nasade maslina, dok ostale višegodišnje kulture ne bi trebale pretrpjeti značajniju štetu.
Pravo stanje utvrdit će se prilikom izlaska na teren po pojedinačnim prijavama građana.

Građani štetu mogu prijaviti u prostorijama Općine Ružić u Gradcu svakim radnim danom u vremenu od 8-14 sati.
Dodate informacije mogu se dobiti na tel. 872-811.

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.