Background

Proglašena elementarna nepogoda

Objavljeno: 03/05/2011

  • Novosti
  • Proglašena elementarna nepogoda
proglasena-elementarna-nepogoda

Župan Šibensko-kninske županije Goran Pauk proglasio je elementarnu nepogodu za cijelo područje Općine Ružić povodom velikih šteta nastalih u vinogradarstvu i voćarstvu kao posljedica jakog mraza koji je zadesio općinu u noći između 14. i 15. travnja 2011.

Do sada su žitelji Općine Ružić prijavili štetu na cca 80.000 trsova vinove loze i više tisuća voćaka raznih vrsta. Prve procjene govore kako će ukupna nastala šteta premašiti milijun kuna.

Ovim putem obaviještavamo sve one koji su pretrpjeli štetu od mraza, a istu nisu prijavili da to učine u što kraćem roku dolaskom osobno u prostorije Općine Ružić u Gradcu gdje će ispuniti potrebne obrasce, kako bi Općinsko povjerenstvo za procjenu štete moglo izići na teren i dokumentirati nastalu štetu.

Za dodatne informcije građani se mogu obratiti na tel. 022/872-811 ili mob. 099/7333-587

Download: Proglašena elementarna nepogoda.pdf

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.