Background

Sretan blagdan Male Gospe svim žiteljima i gostima Općine Ružić

Objavljeno: 06/09/2016

  • Novosti
  • Sretan blagdan Male Gospe svim žiteljima i gostima Općine Ružić

Povodom Dana Općine Ružić, blagdana Male Gospe, će se održati svečana sjednica Općinskog vijeća u srijedu 07. rujna 2016. godine, s početkom u 17:00 sati u vijećnici Općine Ružić. Nakon sjednice, u 17:30, će se položiti vijenci kod spomen obilježja u Ružiću, a potom slijedi svečani domjenak u prostorijama Općine. 

U sobotu, 10.rujna, u 18:00 sati, mimohodom KUD-ova od crkve Male gospe do Općine započinje  zabavno kulturni program s nastupima brojnih KUD-ova u organizaciji Etno udruge Petrovo Polje, a poslije nastupa KUD-ova slijedi nastup tamburaškog sastava Široka Kula.

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.