Background

Sveta Misa za početak školske godine

Objavljeno: 12/09/2011

  • Novosti
  • Sveta Misa za početak školske godine
sveta-misa-za-pocetak-skolske-godine

Nakon duge ljetne pauze i sedmodnevne odgode konačno je i u našoj županiji započela nova školska godina. Za učenike i učenice osnovne škole Antuna Mihanovića Petropoljskog prvi školski dan prošao je u opuštenoj atmosferi i međusobnom prepričavanju ljetnih doživljaja. Nakon samo dva odslušana školska sata u 9.00 sati služena je Sveta Misa za učenike i nastavnike koju je u župnoj crkvi Male Gospe u Gradcu služio župnik fra Josip Matić.

Inače, tekuću školsku godinu pohađa sveukupno 113 učenika iz naših osam naselja, i to u područnom odjeljenju u Gradcu: 11 prvašića, 9 drugaša, 4 trećaša, 11 četvrtaša, 15 petaša, 16 šestaša, 21 sedmaš te 19 osmaša, dok u kombiniranom razredu područnog odjeljenja u Čavoglavama ima ukupno sedam učenika i to dvoje prvašića, dvoje trećaša i troje četvrtaša.

Galerija fotografija

sveta-misa-za-pocetak-skolske-godinesveta-misa-za-pocetak-skolske-godinesveta-misa-za-pocetak-skolske-godine

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.