Background

Tribina o zdravstvenom odgoju u Drnišu

Objavljeno: 17/01/2013

  • Novosti
  • Tribina o zdravstvenom odgoju u Drnišu
tribina-o-zdravstvenom-odgoju-u-drnisu

 

Savjet mladih grada Drniša, Udruga GROZD i Studentska udruga Skac_St organiziraju tribinu o zdravstvenom odgoju koji se kao obvezni predmet u osnovnim i srednjim školama uveo od početka drugog polugodišta.
Tribina će se održati u dvorani Glazbene škole Krsto Odak u Drnišu sutra (petak, 18. siječnja) s početkom u 19:00 sati.
Gost predavač je bioteičar mr. sc. Josip Markotić.
S obzirom na kontroverze koje prate uvođenje zdravstvenog odgoja, to jest njegovog četvrtog modula, pozivamo sve građane, posebice roditelje djece školskog uzrasta, da dođu na tribinu gdje će moći dobiti mjerodavne informacije, te shodno tome donijeti i ispravan sud.

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.