Background

U Karlovcu potpisan ugovor o dodjeli sredstava za program „Zaželi“

Objavljeno: 07/06/2018

  • Novosti
  • U Karlovcu potpisan ugovor o dodjeli sredstava za program „Zaželi“
u-karlovcu-potpisan-ugovor-o-dodjeli-sredstav

Zamjenik načelnika Općine Ružić Dalibor Durdov, ministar rada i mirovinskog sustava Marko Pavić te ravnatelj Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Ante Lončar potpisali su 30. svibnja u Kongresnoj dvorani Aquatike – slatkovodnog akvarija u Karlovcu ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt pod nazivom „Pružimo dostojan život stanovništvu ruralnog područja – Općina Ružić“ koji se financira novcem Europske unije unutar operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. godine.

Projektom vrijednim 2.855.142,84 kuna zaposlit će se 20 osoba ženskog spola nekonkurentnih na tržištu rada na poslovima skrbi o starijim i nemoćnim osobama sa područja općine.
Radni odnos će se zasnovati na dvije godine, a osim brige o potrebitim žiteljima naše JLS zaposlene žene će biti dodatno educirane jer je projektom predviđeno i njihovo obrazovanje i dokvalifikacija s ciljem podizanja njihove konkurentnosti na tržištu radne snage.

Galerija fotografija

u-karlovcu-potpisan-ugovor-o-dodjeli-sredstavu-karlovcu-potpisan-ugovor-o-dodjeli-sredstav

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.