Background

Udruga pčelara Čikola-Ružić

Objavljeno: 25/03/2014

  • Novosti
  • Udruga pčelara Čikola-Ružić
udruga-pcelara-cikola-ruzic

Udruga pčelara uspješno je provela edukaciju odnosno školu za zvanje pčelar -medar.  Njih 33 dobilo je uvjerenje za navedeno zanimanje. Škola je trajala u vremenu od 6 mjeseci nako čega je sljedilo polaganje završnog ispita. Predavanje i završni ispit provedeno je sa učilištem Žižić iz Omiša.          Na svečanoj dodjeli diploma uručena je prigodna nagrada prvom presjedniku i najstarijem članu udruge gos.Ivanu Iviću. Moramo istaći da članovi udruge nisu samo iz Općine Ružić već i sa područja Grada Drniša i Općine Unešić . Isto tako moramo pohvaliti dosadašnji rad udruge  i smatramo da je opravdala svoje postojanje . Ne samo da je organizirala ovo školovanje tu još možemo nabrojit niz aktivnosti kao što su nabavka i sadnja lavande ,nabavka lijekova i opreme za svoje članove.  Želimo im daljni nastavak uspješnog rada pod novim vodstvom presjednikom gos.Željkom Mrđenom i tajnikom Antoniom Reljanović.

Galerija fotografija

udruga-pcelara-cikola-ruzic

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.