Background

Uručene donacije općine područnoj osnovnoj školi

Objavljeno: 18/09/2017

  • Novosti
  • Uručene donacije općine područnoj osnovnoj školi
urucene-donacije-opcine-podrucnoj-osnovnoj-sk

Općinski načelnik Ante Pijuk i zamjenik načelnika Dalibor Durdov uručili su ovih prvih dana nove školske godine područnim odjeljenima Osnovne škole Antuna Mihanovića Petropoljskog u Gradcu i Čavoglavama vrijednu informatičku opremu.

Područnoj školi u Gradcu, na inicijativu vijećnice Općinskog vijeća Općine Ružić i učiteljice područne škole gospođe Sandre Gorete, doniran je fotokopirni uređaj marke Canon, što će uvelike pomoći svakodnevnim potrebama djece i nastavnika.

Područnom odjeljenju u Čavoglavama donirano je prijenosno računalo marke Lenovo. Inače, područno odjeljenje u Čavoglavama pohađa samo jedan učenik, pa je općina ovim putem željela iskazati cijenjenje za rad učitelja i drugog školskog osoblja, a isto tako pomoći roditeljima i učeniku koji školu pohađa u zaista specifičnim uvjetima.

Galerija fotografija

urucene-donacije-opcine-podrucnoj-osnovnoj-skurucene-donacije-opcine-podrucnoj-osnovnoj-sk

Komentari

Napišite komentar!

Polja označena sa * su obavezna. Vaš e-mail se neće objaviti.