Objavljeno: 24/08/2018

• Večeras započinje malonogometni turnir u povodu blagdana Male Gospe i Dana Općine Ružić
veceras-zapocinje-malonogometni-turnir-u-povo

Večeras 24. kolovoza s početkom u 20.00 sati na igralištu osnovne škole u Gradcu započinje ovogodišnji malonogometni turnir u povodu blagdana Male Gospe i Dana Općine Ružić.
Na turniru će ove godine sudjelovati ukupno 18 ekipa, a utakmice su na rasporedu slijedeća tri vikenda, petkom, subotom i nedjeljom u vremenu od 20.00 do 22.00 sati.
Svaku večer će na rasporedu biti po tri utakmice, a finale turnira odigrat će se uoči samog blagdana Male Gospe, u petak 07. rujna.
Za dobru atmosferu posjetiteljima će osim samih utakmica biti priređeni i atraktivni revijalni susreti, bogata gastronomska ponuda, prigodna lutrija i drugi zabavni sadržaji.
Stoga pozivamo sve žitelje naše i susjednih općina da slijedeća tri vikenda dođu i uživaju u sportskom i zabavnom programu na igralištu u Gradcu.