Žene Općine Ružić pozivaju vas na proslavu Dana žena

Objavljeno: 01/03/2019

• Žene Općine Ružić pozivaju vas na proslavu Dana žena
zene-opcine-ruzic-pozivaju-vas-na-proslavu-da

Skupina žena s prostora naše općine ove godine po prvi put organizira proslavu međunarodnog dana žena, 08. ožujka te su nas zamolile na vam prenesemo njihov poziv:

„Drage žene općine Ružić!
Po prvi put u našoj općini organizira se  proslava Dana žena. Stoga pozivamo sve žene dobre volje da nam se se pridruže na zajedničkom obilježavanju našeg dana, 08. ožujka 2019. godine u Domu kulture u Gradcu u večernjim satima.
Budući da našu proslavu organiziramo u vlastitoj režiji, za troškove hrane, pića i zabavnih sadržaja prikupljamo po 100 kuna po osobi.
Molimo vas da svoj dolazak potvrdite do srijede 06. ožujka na mobitel: 099/659-9140 (Petra) ili 099/832-0519 (Maria).
Vidimo se!“

mimi12/03/2019

Svaka čast.....nema do žena.......samo tako dalje, da ste bliže došla bi do vas da zajedno profeštamo.....lp Mirella iz Rijeke