Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr

Kulturna manifestacija Noć muzeja i ove godine će se održati i u Crkvi Presvetog Otkupitelja - Mauzoleju Ivana Meštrovića u petak, 25. siječnja 2013. s početkom u 17.00 sati.

Ovogodišnji program sastoji se od prezentacije izložbe i kataloga (predavanje uz projekciju fotografija), Meštrović kod Rodina: Hrvatska ekspresija, koju su Muzeji Ivana Meštrovića u suradnji s Musee Rodin iz Pariza s uspjehom priredili u sklopu Festivala Hrvatske u Francuskoj od 17. rujna 2012. – 13. siječnja 2013. 
Uz predavanje upriličit će se i prigodna prodaja kataloga i plakata te razglednica s izložbe. Svečanost i okupljanje na pjaceti ispred muzejske suvenirnice u suradnji s Općinom Ružić i kulturno-umjetničkim društvima petropoljskog kraja započet će u 16.30 sati.
Ulaz u Crkvu bit će slobodan, a ista će biti otvorena dok god bude interesa.

Dobro došli!