Općinsko vijeće Općine Ružić na sjednici održanoj 15. studenoga donijelo je odluku o isplati jednokratne pomoći stimulativnog karaktera djeci upisanoj u Dječji vrtić Drniš.

Pravo na jednokratnu financijsku potporu u iznosu od 300,00 kuna ostvaruju sva djeca s prebivalištem na području Općine Ružić upisana u Dječji vrtić Drniš, kako u centralnom odjeljenju u Drnišu tako i u područnom odjeljenju u Gradcu.

Kako bi ostvarili pravo na jednokratnu naknadu roditelji vrtićke djece trebaju u prostorijama Općine Ružić u Gradcu, Put kroz Gradac 25, radnim danom u vremenu od 08.00 do 14.00 sati, potpisati zahtjev te priložiti kopiju osobne iskaznice i kartice tekućeg računa.