Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
Općinski načelnik Dalibor Durdov objavio je 16. prosinca 2022. godine Javni poziv za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme u projektu „Zaželi sretniju starost – Općina Ružić – faza III“ iz prijavnog programa “Zaželi - program zapošljavanja žena – faza III” - produženje roka, za radno mjesto - radnica za potporu i podršku osobama starije životne dobi i osobama u nepovoljnom položaju.
Projektom će na određeno vrijeme od 6 mjeseci biti zaposleno 20 žena iz ciljanih skupina koje će skrbiti o ukupno 120 krajnjih korisnika.
Rok za prijavu je 8 dana od dana objave, to jest do petka 23. prosinca 2022. godine u 15.00 sati, a cjeloviti tekst Javnog poziva sa svim potrebnim informacijama za zainteresirane žene kao i obrazac prijave mogu se preuzeti na poveznicama ispod teksta.
Javni poziv objavljen je i na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

JAVNI POZIV

PRIJAVNI OBRAZAC