Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
Djelatnici poduzeća Temp-Ingrad iz Imotskog izvode radove na trećoj fazi rekonstrukcije Vatrogasnog doma u Kljacima.
Oko 105 tisuća eura vrijednim radovima koji su predmet potpisanog ugovora 3. faze rekonstrukcije, u potpunosti će se urediti kat objekta na kojem će se nalaziti dnevne prostorije za vatrogasce - kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, dvije spavaće sobe, sanitarni čvorovi, uredski prostori i skladište, dok će se veliki polivalentni prostor u prizemlju u ovoj fazi ožbukati, a dovršetak tog dijela objekta kao i radovi na fasadi i preostali manji zahvati, planirani su za 2025. godinu, ovisno o raspoloživosti financijskih sredstava.
Završetkom radova na objektu članovima Dobrovoljnog vatrogasnog društva Ružić, 15 godina od osnutka postrojbe, na raspolaganju će biti adekvatan i suvremeno uređen prostor.

Dom 3 faza naslovna