Put kroz Gradac 25, 22322 Ružić | Telefon: 022/872-811 E-mail: opcina-ruzic@si.t-com.hr
Obilježavanje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana Hrvatskih branitelja i 17. godišnjice vojno-redarstvene akcije Oluja i ove će godine posebno svečano biti u Čavoglavama.

Bogat cjelodnevni program započinje u 9:45 sati polaganjem vijenaca i svečanom sv. Misom za sve poginule hrvatske branitelje i prvog hrvatskog predsjednika dr. Franju Tuđmana u crkvi sv. Ilije u Kljacima.

U 16:00 sati iz Drniša prema Čavoglavama kreće Bikerski defile, a u 19:00 na rasporedu je mimohod povijesnih postrojbi Hrvatske vojske.

najavljujemo proslava dana pobjede u cavoglav 161 1 800

Bogat etno program ispred Crkve Hrvatskih mučenika u Čavoglavama trajat će od 17:00-21:00 sati, dok će se istodobno na malonogometnom igralištu odvijati završnica malonogometnog turnira te revijalne utakmice sportskih i estradnih zvijezda.
U pauzi sportskog programa na malonogometnom igralištu će 19:00 sati nastupiti čuvena viteška folklorna skupina Kumpanija iz Smokvice, a u 19:30 na rasporedu je edukativno predavanje o Oluji.U 21:00 sati započinje središnji i mnogima najzanimljiviji dio proslave - veliki koncert na kojem će ove godine, uz domaćina Marka Perkovića Thompsona nastupiti legendarni Željko Bebek, županjska rock skupina Opća Opasnost te nezaobilazni Mate Bulić.U 24:00 sati posjetitelji će već tradicionalno uživati u spektakularnom vatrometu.

Dobrodošli!

najavljujemo proslava dana pobjede u cavoglav 161 2 800