Dana 29.09.1991. god. u vojno redarstvenoj akciji na predjelu Gornji Baljci junački su živote dali Mirko Bikić iz Kljaka i Petar Radeljak iz Siverića. Dana 29.09.2013. god. na mjestu pogiblje odana im je počast polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća. Uz obitelj poginulih vitezova bilo je nazočno izaslanstvo Općine Ružić sa načelnikom Josipom Sučićem i zamj.načelnika Milanom Buzovom. U ime udruge 142 brigade nazočan je bio bojnik u miru gos . Ivan Reljanović sa suborcima. Moramo napomenuti da je navedena akcija osim poginulih imala i više ranjenih. Cilj akcije je bio oslobađanje okupiranih dijelova tadašnje općine Drniš. Neka im je LAKA HRVATSKA GRUDA ZA KOJU SU ŽIVOT DALI.