U nakladi Udruge 142. brigade hrvatske vojske, Grada Drniša te općina Ružić, Promina i Unešić, u pripremi je monografija pod naslovom Drniški prilog domovinskom žrtvoslovlju u kojoj su na jednom mjestu obuhvaćene civilne i vojne žrtve Domovinskog rata s područja Grada Drniša te općina Ružić, Promina i Unešić.
Radna verzija monografije izložena je u Domu kulture Gradac na adresi Put kroz Gradac 25B od 4. do 11. listopada u vremenu od 8 do 14 sati.
Za vrijeme javnog uvida građani mogu pregledati radnu verziju monografije te unijeti svoje primjedbe, prijedloge i sugestije u Knjigu primjedbi.
Pozivamo građane da to i učine u što većem broju kako bi se na minimum svele moguće pogreške u podacima o žrtvama Domovinskog rata.